Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


FÉRFI KOSÁRLABDA EUROLIGA, 2010-2011

2010.09.30

 

CSOPORTKÖR (2010. OKTÓBER–2011. JANUÁR)

(CSOPORTONKÉNT AZ ELSŐ NÉGY–NÉGY HELYEZETT JUT BE A KÖZÉPDÖNTŐBE) 

A–CSOPORT 
CAJA LABORAL VITORIA (SPANYOL) MACCABI ELECTRA (IZRAELI)
PARTIZAN BEOGRAD (SZERB) ASSECO PROKOM GDYNIA (LENGYEL)
ZALGIRIS KAUNAS (LITVÁN) B – KVALIFIKÁCIÓS ÁG
EREDMÉNYEK – MENETREND 
1. FORDULÓ (október 2021.)  
QR B–Prokom   xx–xx
Vitoria–Maccabi xx–xx
Zalgiris–Partizan xx–xx
2. FORDULÓ (október 2728.)  
Partizan–QR B  xx–xx
Maccabi–Zalgiris xx–xx
Prokom–Vitoria  xx–xx
3. FORDULÓ (november 34.)  
QR B–Vitoria  xx–xx
Zalgiris–Prokom  xx–xx
Partizan–Maccabi xx–xx
4. FORDULÓ (november 1011.)
QR B–Maccabi xx–xx
Prokom–Partizan xx–xx
Vitoria–Zalgiris xx–xx
5. FORDULÓ (november 1718.)
Zalgiris–QR B  xx–xx
Partizan–Vitoria  xx–xx
Maccabi–Prokom  xx–xx
6. FORDULÓ (november 2425.)
Prokom–QR B  xx–xx
Maccabi–Vitoria  xx–xx
Partizan–Zalgiris xx–xx
7. FORDULÓ (december 12.)  
QR B–Partizan xx–xx
Zalgiris–Maccabi xx–xx
Vitoria–Prokom  xx–xx
8. FORDULÓ (december 89.)  
Vitoria–QR B  xx–xx
Prokom–Zalgiris xx–xx
Maccabi–Partizan xx–xx
9. FORDULÓ (december 1516.)
Maccabi–QR B  xx–xx
Partizan–Prokom  xx–xx
Zalgiris–Vitoria  xx–xx
10. FORDULÓ (december 2223.)
QR B–Zalgiris xx–xx
Vitoria–Partizan xx–xx
Prokom–Maccabi xx–xx

 

 

B–CSOPORT 
OLYMPIAKOSZ PIREUSZ (GÖRÖG) REAL MADRID (SPANYOL)
UNICAJA MÁLAGA (SPANYOL) VIRTUS ROMA (OLASZ)
BROSE BASKETS (NÉMET) A – KVALIFIKÁCIÓS ÁG
EREDMÉNYEK – MENETREND 
1. FORDULÓ (október 20–21.)  
Olympiakosz–Real Madrid  xx–xx
Málaga –QR A  xx–xx
Roma–Brose xx–xx
2. FORDULÓ (október 27–28.)  
Brose–Olympiakosz xx–xx
QR A –Roma xx–xx
Real Madrid –Málaga  xx–xx
3. FORDULÓ (november 3–4.)  
Olympiakosz–Málaga  xx–xx
Roma–Real Madrid  xx–xx
Brose–QR A  xx–xx
4. FORDULÓ (november 10–11.)  
Olympiakosz–QR A  xx–xx
Real Madrid –Brose xx–xx
Málaga –Roma xx–xx
5. FORDULÓ (november 17–18.)  
Roma–Olympiakosz xx–xx
Brose–Málaga  xx–xx
QR A –Real Madrid  xx–xx
6. FORDULÓ (november 24–25.)  
Real Madrid –Olympiakosz xx–xx
QR A –Málaga  xx–xx
Brose–Roma xx–xx
7. FORDULÓ (december 1–2.)  
Olympiakosz–Brose xx–xx
Roma–QR A  xx–xx
Málaga –Real Madrid  xx–xx
8. FORDULÓ (december 8–9.)  
Málaga –Olympiakosz xx–xx
Real Madrid –Roma xx–xx
QR A –Brose xx–xx
9. FORDULÓ (december 15–16.)  
QR A –Olympiakosz xx–xx
Brose–Real Madrid  xx–xx
Roma–Málaga  xx–xx
10. FORDULÓ (december 22–23.)  
Olympiakosz–Roma xx–xx
Málaga –Brose xx–xx
Real Madrid –QR A  xx–xx

 

C–CSOPORT 
REGAL FC BARCELONA (SPANYOL) MONTEPASCHI SIENA (OLASZ)
LIETUVOS RYTAS (LITVÁN) FENERBAHCE ÜLKER (TÖRÖK)
KK CIBONA ZAGREB (HORVÁT) CHOLET BASKET (FRANCIA)
EREDMÉNYEK – MENETREND 
1. FORDULÓ (október 20–21.)  
Barcelona–Cibona xx–xx
Fenerbahce–Lietuvos Rytas  xx–xx
Siena–Cholet  xx–xx
2. FORDULÓ (október 27–28.)  
Cholet–Barcelona  xx–xx
Lietuvos Rytas–Siena  xx–xx
Cibona–Fenerbahce  xx–xx
3. FORDULÓ (november 3–4.)  
Barcelona–Fenerbahce  xx–xx
Siena–Cibona xx–xx
Cholet–Lietuvos Rytas  xx–xx
4. FORDULÓ (november 10–11.)  
Barcelona–Lietuvos Rytas  xx–xx
Cibona–Cholet  xx–xx
Fenerbahce–Siena  xx–xx
5. FORDULÓ (november 17–18.)  
Siena–Barcelona  xx–xx
Cholet–Fenerbahce  xx–xx
Lietuvos Rytas–Cibona xx–xx
6. FORDULÓ (november 24–25.)  
Cibona–Barcelona  xx–xx
Lietuvos Rytas–Fenerbahce  xx–xx
Cholet–Siena  xx–xx
7. FORDULÓ (december 1–2.)  
Barcelona–Cholet  xx–xx
Siena–Lietuvos Rytas  xx–xx
Fenerbahce–Cibona xx–xx
8. FORDULÓ (december 8–9.)  
Fenerbahce–Barcelona  xx–xx
Cibona–Siena  xx–xx
Lietuvos Rytas–Cholet  xx–xx
9. FORDULÓ (december 15–16.)  
Lietuvos Rytas–Barcelona  xx–xx
Cholet–Cibona xx–xx
Siena–Fenerbahce  xx–xx
10. FORDULÓ (december 22–23.)  
Barcelona–Siena  xx–xx
Fenerbahce–Cholet  xx–xx
Cibona–Lietuvos Rytas  xx–xx

 

 

D–CSOPORT 
CSZKA MOSZKVA (OROSZ) PANATHINAIKOS ATHÉN (GÖRÖG)
POWER ELEC. VALENCIA (SPANYOL) EFES PILSEN ISZTAMBUL (TÖRÖK)
ARMANI JEANS MILANO (OLASZ) UNION OLIMPIJA LJUBLJANA (SZLOVÉN)
EREDMÉNYEK – MENETREND 
1. FORDULÓ (október 20–21.)  
Valencia–Panatinaikosz  xx–xx
CSZKA Moszkva–Milano  xx–xx
Olimpija–Efes Pilsen xx–xx
2. FORDULÓ (október 27–28.)  
Efes Pilsen–Valencia  xx–xx
Milano–Olimpija  xx–xx
Panatinaikosz–CSZKA Moszkva  xx–xx
3. FORDULÓ (november 3–4.)  
Valencia–CSZKA Moszkva  xx–xx
Olimpija–Panatinaikosz  xx–xx
Efes Pilsen–Milano  xx–xx
4. FORDULÓ (november 10–11.)  
Valencia–Milano  xx–xx
Panatinaikosz–Efes Pilsen xx–xx
CSZKA Moszkva–Olimpija  xx–xx
5. FORDULÓ (november 17–18.)  
Olimpija–Valencia  xx–xx
Efes Pilsen–CSZKA Moszkva  xx–xx
Milano–Panatinaikosz  xx–xx
6. FORDULÓ (november 24–25.)  
Panatinaikosz–Valencia  xx–xx
Milano–CSZKA Moszkva  xx–xx
Efes Pilsen–Olimpija  xx–xx
7. FORDULÓ (december 1–2.)  
Valencia–Efes Pilsen xx–xx
Olimpija–Milano  xx–xx
CSZKA Moszkva–Panatinaikosz  xx–xx
8. FORDULÓ (december 8–9.)  
CSZKA Moszkva–Valencia  xx–xx
Panatinaikosz–Olimpija  xx–xx
Milano–Efes Pilsen xx–xx
9. FORDULÓ (december 15–16.)  
Milano–Valencia  xx–xx
Efes Pilsen–Panatinaikosz  xx–xx
Olimpija–CSZKA Moszkva  xx–xx
10. FORDULÓ (december 22–23.)  
Valencia–Olimpija  xx–xx
CSZKA Moszkva–Efes Pilsen xx–xx
Panatinaikosz–Milano  xx–xx
 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.